Beko - jedna z najlepszych marek na świecie

Beko – viens no labākajiem zīmoliem pasaulē,
kas piedāvā visu nepieciešamo sadzīves tehniku


Beko nekad nepārstāj domāt inovatīvi un pieņemt jaunus izaicinājumus... Vēlamies veidot attiecības ar mūsu klientiem katrā no posmiem – no projekta līdz iepakojumam, no izplatīšanas līdz pārdošanai. Pateicoties mūsu filozofijai esam sadzīves tehnikas ierīču zīmols, kas ir atrodams vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē un OTRS LIELĀKAIS SADZĪVES TEHNIKAS ZĪMOLS EIROPĀ! Mums uzticas jau vairāk kā 440 miljonu cilvēku. Mēs piedāvājam brīvi stāvošu un iebūvējamu ierīču pilnu klāstu. Mums uzticas miljoni ģimeņu visā pasaulē, jo Beko produkti ir viegli lietojami, praktiski un izturīgi.


Drugą największa marka w europie.

Inteliģenti risinājumi, kurus augsti novērtē klienti

Mūsu misija ir piedāvāt inteliģentus risinājumus ikdienas dzīvei, tā, lai Beko ierīce kļūtu par neatņemamu sastāvdaļu ikdienā, kļūtu par neatkārtojamu vērtību un nodrošinātu lielisku kvalitāti. Tas nebūtu iespējams bez ieklausīšanās klientu vajadzībās, kuru apmierinātība ir mūsu prioritāte. Mēs esam gandarīti, ka esam atzīti par vienu no labākajiem zīmoliem (Saskaņā ar Euromonitor International 2008 Beko ir viens no 10 labākajiem zīmoliem pasaulē).

Beko mērķis ir radīt lietošanā patīkamu un vieglu ierīču kas aprīkotas ar speciāli izvēlētām funkcijām, plašu klāstu. Ārkārtēji izdevīga kvalitātes par cenu attiecība, ko dēvē par „best buy", liecina, ka Beko produkti piedāvā precīzi to, ko vēlas klienti: pievilcīgu izskatu, vieglumu lietošanā, izturību un praktiskas priekšrocības. Pateicoties šīm īpašībām Beko ātri kļūst par ikdienas sadzīves sastāvdaļu. Visas Beko iekārtas ir izveidotas rūpējoties par dabas saglabāšanu un saskaņā ar ISO 14001.

Beko visai ģimenei

Beko piedalās Klientu dzīves visos izšķirošajos brīžos un tiek uzskatīts par sinonīmu funkcionalitātei, energoefektivitātei un pasaules klases tehnoloģijām par pieņemamu cenu, par ko liecina, t.sk., patērētāju balva „LABS PRODUKTS” par labāko trauku mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāsni, GADA KVALITĀTE par veselu klāstu brīvi stāvošu produktu, ATLETE (2011) (Apliance Testing for Energy Label Evaluation – Eiropas sertifikāts, ar kuru apbalvo sadzīves tehnikas produktus, kas ir visatbilstošāk apzīmēti). Bez tam, viens no vispazīstamākajiem un augsti novērtētiem testiem Vācijas tirgū Testsieger novērtējis Beko kompakto trauku mazgājamo mašīnu (model DSN 6634) un Gada Prece 2011par 4-durvju saldētavu un cepeškrāsni ar pirolīzes funkciju. No gada uz gadu pieaug apmierinātu klientu daudzums, kuri lieto Beko ierīces, kas piedalās katrā viņu dzīves posmā.


BabyProtect


Zinam, ka ģimenes izveidošana un bērniņa parādīšanās ir viens no dzīves visneparastākajiem momentiem, attiecīgi zīmols Beko, uztraucoties un domājot par mūsu visjaunāko ģimenes locekļu veselību, ir izstrādājis speciālu programmu BabyProtect. Ar šo programmu ir aprīkotas atsevišķas Beko veļasmašīnas , trauku mazgājamās mašīnas un žāvētāji. To novērtēs visu mazuļu vecāki, jo īpaši to mazuļu, kuri ir alerģiski.

Mēs nepārtraukti paplašinām ierīču, kas ir patīkami un viegli lietojamas, aprīkotas ar speciāli piemeklētām funkcijām, klāstu, tā, lai piemērotos pat visprasīgāko un dažādāko klientu vajadzībām. Beko mainās tikpat strauji kā Tava dzīve.

Starptautiska uzticamība

Beko A.S. pieder Koc grupai – kas atrodās 273 vietā Fortune’s Top reitingā starp 500 vislielākajām korporācijām pasaulē. Koc grupai pieder vairāk nekā 100 uzņēmumi 27 valstīs, kas aktīvi darbojas tādās nozarēs kā pārtikas, automobiļu, finanšu, tūrisma, informācijas tehnoloģiju, enerģijas un plaši aptver sadzīves tehnikas aprīkojumu. Pēdējā grupā ietilpst Arçelik A.Ş. koncerns, sadzīves tehnikas, elektronikas ierīču un gaisa kondicionieru ražotājs. Tas ir sadzīves tehnikas zīmols nr. 1 Turcijā (vairāk nekā 50% tirgus daļas) un turku čempions attiecībā uz iesniegto patentu skaitu – vairāk nekā 300 patentētu inovāciju!

Polijā Beko A.S. darbojas no 1998.gada, bet no 2005.gada tās mītnes biroji atvērās arī Čehijā un Slovākijā. Polijas tirgū Beko piedāvā plašu brīvi stāvošu un iebūvējamu sadzīves tehnikas iekārtu klāstu.

Beko iekārta rodas, pateicoties starptautiska tīkla darbam, kura funkcionēšanu nodrošina vairāk nekā 15,000 darbinieku, kas rūpējas par klientu apmierinātību, 10 fabrikas 3 valstīs (kas darbojas, pamatojoties uz standartiem ISO 9001 un ISO 14001), kā arī 13 pārdošanas un mārketinga biroji pasaulē.