Active Fresh Blue Light sistēma

Active Fresh Blue Light sistēma

Gaisma ar viegli zilu krāsojumu garantē fotosintēzes nepārtrauktu procesu svaigos augļos un dārzeņos, kas tiek uzglabāti tiem paredzētajos nodalījumos. Pateicoties šai funkcijai produkti ne tikai saglabā svaigumu, bet pat palielina savu uzturvērtību.


Aktīvais jonizators

Aktīvais jonizators

Aktīvais jonizators iznīcina baktērijas, vīrusus un citus faktorus, kas rada sliktu smaku ledusskapja iekšienē. Tādā veidā tiek attīrīts ledusskapja iekšienē cirkulējošais gaiss, ļaujot ilgāk uzglabāt pārtiku.


Antibakteriāla blīve

Antibakteriāla blīve

Durvju blīves parasti ir grūti uzturēt tīras, padarot tās par lielisku vidi baktēriju attīstībai. Pateicoties papildus antibakteriālām vielām, blīves ne tikai pašas paliek brīvas no mikroorganismiem, bet arī veido antibakteriālu barjeru, kas aizsargā ledusskapja iekšieni pret nevēlamiem mikroorganismiem.


Antibakteriāli rokturi

Antibakteriāli rokturi

Speciāls antibakteriāls pārklājums uz rokturiem un durvīm nodrošina, ka tās ir brīvas no baktērijām un vienlaicīgi novērš pārtikas inficēšanu ar baktērijām ledusskapja iekšienē.


Ātrā sasaldēšana

Ātrā sasaldēšana

Veselīgā veidā nodrošina tikko ievietota ēdiena ātru sasaldēšanu, neietekmējot iepriekš uzglabātās pārtikas temperatūru.


Atvērtu durvju trauksmes signāls

Atvērtu durvju trauksmes signāls

Beko ledusskapji ir aprīkoti ar „Atvērto durvju trauksmes signālu” un brīdina Tevi par vaļā atvērtām vai līdz galam neaiztaisītām durvīm.


Caurspīdīgas saldētavas atvilktnes

Caurspīdīgas saldētavas atvilktnes

Saldētavas priekšējās atvilktnes daļa ir izveidota no caurspīdīga materiāla tā, lai skaidri varētu redzēt, kādi produkti atrodas atvilktnes vidū bez nepieciešamības to izvilkt.


Daudzfunkciju kameras

Daudzfunkciju kameras

Atvilktnes virs dārzeņu un augļu nodalījuma var, atkarībā no vajadzībām, izmantot produktu dzesēšanai, jēlas gaļas, zivs vai gatava ēdiena uzglabāšanai 0°C temperatūrā vai izmantot kā papildus nodalījumu dārzeņiem un augļiem.


Elektroniskais displejs

Elektroniskais displejs

Jaunais, lielais displejs uz Beko produktiem ļauj izvēlēties daudzas funkcijas un labāk pārvaldīt produktu. Papildus displejs ideāli iederas mūsdienīgajā produkta estētikā.


Enerģijas klase A+

Enerģijas klase A+

Beko produkti, kas apzīmēti ar enerģijas klasi A+ ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējas par apkārtējo vidi. Klases A+ modeļi patērē pat mazāk enerģijas nekā identiski A klases modeļi.


Enerģijas klase A++

Enerģijas klase A++

Pateicoties jaunāko tehnoloģiju no enerģijas efektivitātes klases A++ pielietošanai, tiek garantēts ļoti zems enerģijas patēriņš, bet šīs klases produkti ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējās par apkārtējo vidi.


Enerģijas klase A+++

Enerģijas klase A+++

Pateicoties jaunāko tehnoloģiju no enerģijas efektivitātes klases A+++ pielietošanai, tiek garantēts ļoti zems enerģijas patēriņš, bet šīs klases produkti ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējās par apkārtējo vidi.


Everfresh+

Everfresh+

Zaļie dārzeņi bieži ilgi tiek uzglabāti ledusskapī, jo parasti tos pērk lielos daudzumos. Nolūkā paildzināt dārzeņu svaigumu, Beko ir izstrādājis jaunu kameru ar nosaukumu Everfresh+. Pateicoties pareizai gaisa, kas caur speciālu kanālu iekļūst kameras iekšienē, mitruma regulācijai, kā arī pateicoties kameras konstrukcijai, tajā uzglabātie dārzeņi paliek svaigi līdz pat 30 dienas ilgāk.


Icebank - ledus kamera

Icebank - ledus kamera

Saldētavā iebūvētā ledus kamera nodrošina ērtu vietu ledus kubiciņu uzglabāšanai un mazu augļu sasaldēšanai.


LCD displejs

LCD displejs

LCD displejs ļauj kontrolēt un pārvaldīt dažādas funkcijas un programmas vienā displejā: ļauj atlikt sākumu uz 24 stundām, ļauj kontrolēt programmas, ļauj pārbaudīt brīdinošos signālus vai programmas darbības ilgumu. LCD displejs ļauj izvēlēties papildus produkta funkcijas, kas ļauj pārvaldīt laiku un ērti izmantot ierīci, nodrošinot Klientam komfortu un papildinot produkta eleganto izskatu.


LED apgaismojums

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir ļoti enerģiju taupošs un nodrošina ļoti dabisku gaismu, līdzīgu dabiskajam apgaismojumam. Tas ir vēl viens solis virzienā uz zaļāku vidi.


Mini Bar

Mini Bar

Speciāls, atverams Mini Bāra vāks ļauj piekļūt pat 2,5-litra pudelēm bez nepieciešamības atvērt ledusskapja durvis. Vāku var arī izmantot kā virsmu dzērienu servēšanai.


Multizone kamera

Multizone kamera

Beko ledusskapjos pieejamā 4More SBS kamera „MultiZone” tie ir 77 litri papildus vieta, kuru var, atkarībā no vajadzībām, izmantot kā ledusskapi vai saldētavu. Temperatūras diapazons no -24°C līdz +10°C nodrošina, ka tev vienmēr būs vieta svaigiem vai saldētiem produktiem. Beko ledusskapji garantē optimālu uzglabāšanas vietu pārtikai visos apstākļos un tikai Tu izlem vai vēlies, lai MultiZone kamera būtu atvēlēta ledusskapim vai saldētavai.


NeoFrost

NeoFrost

NeoFrost tehnoloģija ne tikai novērš ledus rašanos uz pārtikas vai ierīces iekšienē, bet arī nozīmē, ka atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Tie ir arī divi (vai trīs - side-by-side tipa saldētavās) neatkarīgi iztvaicētāji un ventilatori vienā ierīcē.


No Frost

No Frost

No Frost sistēma novērš ledus rašanos uz pārtikas un ierīces iekšienē, kas nozīmē, ka ledusskapja atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Šī sistēma ne tikai panāk, ka ledusskapis ir ērts un viegls lietošanā, bet arī nodrošina attiecīgu temperatūru, lai pārtika ilgāk uzglabātos.


Piena produktu konteiners

Piena produktu konteiners

Konteiners, kas novietots ledusskapja durvju augšpusē, pateicoties caurspīdīgām sienām nodrošina ideālu vietu piena produktu uzglabāšanai, aizsargājot tos no izžūšanas.


Pretsmaržas filtrs

Pretsmaržas filtrs

Filtrs attīra ledusskapī cirkulējošo atdzesēto gaisu, iznīcinot nepatīkamas smakas un baktērijas, pateicoties kam uzglabātā pārtika ilgāk saglabā svaigumu.


Pudeļu statīvs

Pudeļu statīvs

Hromēts pudeļu statīvs nodrošina ideālu vietu dzesējamām pudelēm, vienlaicīgi palielinot pieejamās telpas ledusskapī izmantošanu.


Pudeļu turētājs

Pudeļu turētājs

Pudeļu turētājs, kas novietots pie stikla plauktiem, ir ideāls risinājums, lai izmantotu vietu starp diviem plauktiem.


Šķērveida eņģes 3D

Šķērveida eņģes 3D

Ledusskapis-saldētava ir aprīkota ar šķērveida eņģēm, kuras raksturo ārkārtīgi augsta izturība pret smaguma slodzi, temperatūras izmaiņām un mitrumu. Šis risinājums ir nepārtrauktas darbības un drošības garantija.


Twist and Serve

Twist and Serve

Pateicoties speciālam ledus gabaliņu nodalījumam, tie ir vienmēr viegli pieejami. Pietiek vienreiz pagriezt slēdzi un gabaliņi paši iekrīt nodalījumā. Viegli piepildāma ūdens tvertne novērš izliešanas iespēju.


Ūdens filtrs

Ūdens filtrs

Ledusskapja iekšienē noslēptais filtrs attīra ūdeni patēriņa nolūkiem, likvidējot nepatīkamo smaku un kaitīgās vielas, tādas kā svins un hlors. Par nepieciešamību nomainīt filtru informē paziņojums, kas redzams uz digitālā displeja.


XL kamera

XL kamera

XL kamera, kas novietota saldētavas pašā augšpusē, nodrošina lielāku telpu lielu produktu uzglabāšanai. Šajā nodalījumā ir par 30% vairāk vietas kā standarta kamerās.


Zero kamera

Zero kamera

Zero kamera - ļauj ilgāk uzglabāt produktus svaigus pie aptuveni 0°C temperatūras.