Beko - jedna z najlepszych marek na świecie

Beko – viens no pasaulē labākajiem zīmoliem,
kas piedāvā visu nepieciešamo sadzīves tehniku


Beko nekad nepārstāj domāt inovatīvi un pieņemt jaunus izaicinājumus... Vēlamies veidot attiecības ar mūsu klientiem katrā no posmiem – sākot no projekta izstrādes līdz iepakojumam, no izplatīšanas līdz pārdošanai. Pateicoties mūsu filozofijai, esam sadzīves tehnikas ierīču zīmols, kas ir atrodams vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē, kā arī OTRAIS LIELĀKAIS SADZĪVES TEHNIKAS ZĪMOLS EIROPĀ! Mums ir uzticējušies jau vairāk nekā 440 miljonu cilvēku. Mēs piedāvājam pilnu brīvi stāvošo un iebūvējamo iekārtu klāstu. Mums uzticas miljoniem ģimeņu visā pasaulē, jo Beko produkti ir viegli lietojami, praktiski un izturīgi.


Drugą największa marka w europie.

Viedi risinājumi, kurus klienti augsti novērtē

Mūsu misija ir piedāvāt viedus risinājumus ikdienas dzīvei tā, lai Beko iekārtas kļūtu par ikdienas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, kļūtu par neatkārtojamu vērtību un nodrošinātu lielisku kvalitāti. Tas nebūtu iespējams, ja mēs neuzklausītu klientu vajadzības, jo klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte.  Mēs esam gandarīti, ka esam tikuši atzīti par vienu no labākajiem zīmoliem (saskaņā ar Euromonitor International 2008 Beko ir viens no 10 labākajiem zīmoliem pasaulē).

Beko mērķis ir radīt plašu lietošanā patīkamas un vienkāršas tehnikas klāstu, aprīkojot to ar īpaši piemeklētām funkcijām. Ārkārtīgi izdevīga kvalitātes un cena attiecība, ko dēvē par „best buy”, liecina par to, ka Beko produkti sniedz tieši to, ko vēlas klienti: pievilcīgu izskatu, vienkāršu lietošanu, izturību un praktiskas priekšrocības. Pateicoties minētajām īpašībām, Beko ātri kļūst par ikdienas sastāvdaļu. Visas Beko iekārtas izstrādātas, rūpējoties par dabas aizsardzību un saskaņā ar standartu ISO 14001.

Beko visai ģimenei

Beko ir bijis klāt visos izšķirošajos dzīves brīžos un tiek uzskatīts par sinonīmu funkcionalitātei, energoefektivitātei un pasaules klases tehnoloģijām par pieņemamu cenu, par ko liecina, t.sk., patērētāju balva „LABS PRODUKTS” par labāko trauku mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāsni, “GADA KVALITĀTE” par brīvi stāvošo produktu klāstu veselu klāstu brīvi stāvošo produktu, ATLETE (2011) (Apliance Testing for Energy Label Evaluation – Eiropas sertifikāts, ar ko apbalvo visatbilstošāk atzīmētās sadzīves tehnikas iekārtas). Turklāt viens no vispazīstamākajiem un augsti novērtētiem testiem Vācijas tirgū Testsieger ir augsti novērtējis Beko kompakto trauku mazgājamo mašīnu (modelis DSN 6634) un piešķīris balvu Gada Prece 2011 par 4 durvju ledusskapi un cepeškrāsni ar pirolīzes funkciju. Gadu no gada pieaug apmierinātu klientu daudzums, kuri lieto Beko iekārtas, tām piedaloties katrā viņu dzīves posmā.


BabyProtect


Mēs apzināmies, ka ģimenes izveidošana un bērniņa parādīšanās ir viens no dzīves lieliskākajiem brīžiem, tādēļ zīmols Beko, rūpējoties un domājot par visjaunāko ģimenes locekļu veselību, ir izstrādājis speciālu programmu  BabyProtect. Ar šo programmu ir aprīkotas atsevišķas Beko veļas mazgājamās mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas un veļas žāvētāji. To novērtēs visi mazuļu vecāki, it ja bērniem ir alerģija.

Mēs nepārtraukti paplašinām iekārtu, kas ir patīkami un viegli lietojamas, aprīkotas ar speciāli piemeklētām funkcijām, klāstu tā, lai tās atbilstu visprasīgāko un dažādāko klientu vajadzībām. Beko mainās tikpat strauji kā Jūsu dzīve.

Starptautiska uzticamība

Beko S.A. pieder Koc grupai – kas Fortune’s Top reitingā starp 500 vislielākajām korporācijām pasaulē ir ierindojusies 273. vietā. Koc grupai pieder vairāk nekā 100 uzņēmumi 27 valstīs, tie aktīvi darbojas pārtikas, automobiļu, finanšu, tūrisma, informācijas tehnoloģiju, enerģijas, kā arī sadzīves tehnikas nozarē. Pēdējā grupā ietilpst koncerns Arçelik A.Ş. – sadzīves preču, elektronisko ierīču un gaisa kondicionieru ražotājs. Tas ir sadzīves tehnikas zīmols Nr. 1 Turcijā (ieņem vairāk nekā 50% no tirgus daļas) un turku čempions iesniegto patentu skaita ziņā –  vairāk nekā 300 patentētu inovāciju!

Polijā Beko S.A. darbojas no 1998.gada, savukārt no 2005.gada tās mītnes biroji tika atvērti arī Čehijā un Slovākijā. Polijas tirgū Beko piedāvā plašu brīvi stāvošās un iebūvējamās sadzīves tehnikas klāstu.

Beko tehnika top pateicoties starptautiskam tīklam, kurā strādā vairāk nekā 15 000 darbinieku, kuri rūpējas par klientu apmierinātību, 10 ražotnes 3 valstīs (kas darbojas, ievērojot standartus ISO 9001 un ISO 14001), kā arī 13 pārdošanas un mārketinga biroji pasaulē.