„Tradicionālajai žāvēšanai” pienācis gals!

Vai jums ir apnicis klupt pār neparocīgo žāvēšanas statīvu, steigties to ienest no balkona, tiklīdz debesīs parādās tumši mākoņi, un mocīties ar slapja apģērba izkāršanu, kamēr tas slīd nost no pakaramajiem? Jūs noteikti saprotat, par ko mēs runājam.

Sakiet „nē” mājas katastrofām

Iepazīstiet Beko žāvēšanas mašīnu un uz visiem laikiem aizmirstiet par tradicionālās žāvēšanas problēmām!

Žāvēšanas mašīna pret tradicionālo žāvēšanu

Ērtāka dzīve

Pateicoties Beko žāvēšanas mašīnai, jūs varat aizmirst par vannas istabā pilošu slapju veļu un par dzīvojamajā istabā blakus radiatoram novietoto, visiem redzamo apšaubāmo „interjera priekšmetu“. Nekad vairs neraizējieties par žūstošās veļas pārvietošanu, kad gaidāmi viesi!

Jums nav jāpaļaujas uz laika apstākļiem

Neplānojiet veļas mazgāšanu pēc laika apstākļu prognozēm! Pateicoties žāvēšanas mašīnai jūs varat pamest mājas jebkurā laikā, neraizējoties par to, ka jūsu veļa var samirkt lietū.

Ērta lietošana

Jums vairs nav visu dienu jāgaida, līdz veļa izžūs — pateicoties Beko žāvēšanas mašīnai, veļa būs sausa jau pēc divām stundām. Turklāt jums nenāksies tērēt laiku tās izkāršanai. Jūsu mīļākais apģērbs vienmēr būs gatavs laikā — tāpat kā jūs.

Tīrība un higiēna

Kā ar jūsu smēķējošajiem kaimiņiem, ielas putekļiem vai augu mīļotāju, kurš dzīvo virs jums? Neviena no šīm lietām vairs neietekmēs jūsu žūstošās veļas smaržu un tīrību.

Taupiet laiku un naudu

Aizmirstiet par veļas mīkstinātāju! Tas jums vairs nebūs nepieciešams. Turklāt no Beko žāvēšanas mašīnas izņemtais apģērbs ir daudz vieglāk gludināms, nekā varētu domāt! Un visbeidzot — jūs varēsiet aizmirst par ventilācijas troksni no vannas istabas visas dienas garumā; jūs esat pelnījuši mieru un klusumu.
Vai jums šķiet, ka žāvēšanas mašīna sabojās un saburzīs jūsu apģērbu? Tā jau sen ir pagātne! Iepazīstiet 5 mītus par žāvēšanas mašīnām, kurus Beko iekārtas itin viegli sagrauj:

Žāvēšanas mašīnu nav dārgi lietot

Pateicoties moderniem risinājumiem, Beko žāvēšanas mašīnas patērē vēl mazāk enerģijas nekā līdzīgas ierīces pirms dažiem gadiem. Lietojot A+++ energoefektivitātes klases Beko žāvētāju vienu gadu, būs jāšķiras vien no 105,60 PLN (ja vidējā elektroenerģijas cena ir 0,6 PLN/kWh)! Cerams, piekritīsiet, ka tā ir ļoti zema cena par tik lielu brīvā laika ietaupījumu.

Žāvēšanas mašīna neaizņem daudz vietas

Ar īpašu savienotāju jūs varat uzstādīt Beko žāvētāju uz savas veļas mašīnas. Tādējādi žāvētājam nav nepieciešama papildu vieta uz jūsu vannas istabas grīdas. Ja virs jūsu veļas mašīnas nav vietas, jūs varat apsvērt kombinētās mazgāšanas un žāvēšanas mašīnas iegādi.

Žāvēšanas mašīna nav jāpieslēdz ūdens notekcaurulei

Jūs patstāvīgi varat iztukšot no veļas iztvaicētā ūdens tvertni — tas neprasīs vairāk par minūti jūsu laika. Tāpēc Beko žāvēšanas mašīna var atrasties jebkur!

Žāvēšanas mašīna nemēdz bojāt drēbes

No žāvēšanas mašīnas izņemtās drēbes būs gluži kā jaunas. Tradicionālā žāvēšana ārā, kur drēbes atrodas piesārņojuma un saules staru ietekmē, tām kaitē daudz vairāk. Tas var izraisīt krāsu balēšanu.

Žāvēšanas mašīna nemēdz apgrūtināt gludināšanu

Ja izņemsiet veļu uzreiz pēc žāvēšanas un iekārsiet to skapī, vairumam apģērba gabalu gludināšana nebūs nepieciešama. Ja vēlaties gludināt savus kreklus un citu smalkāku apģērbu, jūs to varēsiet paveikt ātrāk nekā pēc tradicionālas žāvēšanas.

Iepazīstiet ekskluzīvo tehnoloģiju Beko žāvēšanas mašīnās

Siltumsūknis apvieno visaugstāko efektivitāti un zemu enerģijas patēriņu. Pateicoties tam, daļa iztvaicēšanas ciklā izmantotās siltumenerģijas tiek atgūta un atkārtoti izmantota ātrākai un taupīgākai veļas žāvēšanai. Tas jums ir dubults ieguvums!