PRIEKŠROCĪBAS MAZGĀŠANAI AR TVAIKU

  • Viegls un pieskārienam
    patīkams apģērbs
  • Gluds
    audums
  • Nevainojami svaiga
    un tīra veļa
Izcila mazgāšanas efektivitāte bez papildu mazgāšanas līdzekļiem un pilnīgi gluds apģērbs? To paveic tvaika spēks Beko veļas mašīnās ar Steam Cure tehnoloģiju. Pateicoties tai, audums atgūst svaigumu un vieglumu, un visi traipi efektīvi tiek iztīrīti daudz vieglāk nekā to spēj standarta programmas. Cikla sākumā un beigās pievadītais tvaiks padara apģērbu nevainojami tīru un mīkstu neatkarīgi no auduma veida.

STEAM CURE

Steam Cure tehnoloģija kopā ar audumam atbilstošas programmas izvēli garantē izcilus mazgāšanas rezultātus. Apģērbs izskatās pavisam jauns un svaigs, ir gluds un patīkams pieskārienam. Tas ir ērts un ātrs risinājums aizņemtiem cilvēkiem, kas novērtē ērtības savā ikdienā.
Cikla sākumā pievadītais tvaiks atmiekšķē auduma traipus un atvieglo iztīrīšanu nākamajos mazgāšanas posmos. Tas garantē nevainojami tīru un svaigu apģērbu.
Tvaika pievadīšana mazgāšanas pēdējā posmā atjauno pareizo apģērba formu un padara audumu ārkārtīgi mīkstu un gludu.
BEKO VEĻAS MAŠĪNU
PAPILDU TEHNOLOĢIJAS

HOMEWHIZ

Ar Bluetooth kontrolējiet veļas mašīnu viedtālrunī vai planšetē. HomeWhiz lietotne jums sniedz iespēju attālināti sākt vai pārtraukt mazgāšanu, iestatīt atgādinājumus un ieplānot mazgāšanas ciklus vai uzraudzīt to gaitu.

VEĻAS PIEVIENOŠANA

Ar šo tehnoloģiju jums nav jāgaida nākamā mazgāšanas reize, lai iztīrītu tikko radušos traipus vai ieliktu mašīnā aizmirsto palagu. Lielāko daļu procesā esoša cikla jums ir iespēja pievienot papildu veļu – pat, ja tas ir kas liels.

INVERTORA MOTORS

Moderns invertora motors nodrošina, ka Beko veļas mašīna ir klusa, efektīva un taupīga, lai miers valdītu gan jūsu mājās, gan maciņā.