• Trešais moduļveida grozs

  Inovatīvs risinājums ļauj pielāgot trauku mazgājamās mašīnas trešā groza līmeni Tavām vajadzībām Pateicoties moduļveida konstrukcijai to var novietot vidū, lai nomazgātu garas glāzes vai izvērst visā platumā, ja ir nepieciešams nomazgāt vairāk galda piederumu.
 • Invertora motors

  Nodrošina Tavas trauku mazgājamās mašīnas vēl klusāku un ekonomiskāku darbu! Bezsuku konstrukcija nodrošina unikālu izturību un efektivitāti:
 • Slīdes eņģes

  Slīdes eņģes ļauj vienkārši uzstādīt iebūvējamās trauku mazgājamās mašīnas priekšējo paneli bez nepieciešamības piegriezt cokolu. Beko trauku mazgājamā mašīna ar SlideFit eņģēm ir savienojama ar jebkādu virtuves mēbeļu tipu.
 • Aktīvais jonizators

  Bez nepatīkamu smaku trauku mazgājamā mašīnā. Negatīvie joni sasaista daļiņas, kas ir atbildīgas par nepatīkama aromāta rašanos, un neitralīzē tās.
 • SteamGloss

  Šis ekoloģiskais un ekonomiskais risinājums izmanto mazgāšanas proces laikā radušos siltumu un karstu tvaiku, lai ātri un efektīvi nožāvētu mašīnā esošus traukus, neatstājot mitrus traipus un ūdens plankumus.
 • LED apgaismojums

  Tavas trauku mazgājamās mašīnas izturīgais un energoefektīvais iekšienes apgaismojums nodrošina neticamu komfortu, ievietojot un izņemot traukus.
 • GlassShield

  Tehnoloģija GlassShield optimizē ūdens cietību Tavā trauku mazgājamā mašīnā, nodrošinot trauku spīdumu un pat 20 reizes pagarinot to mūža ilgumu.
 • AquaIntense:

  Papildu mazgāšanas sprausla AquaIntense tiks galā ar noturīgākajiem netīrumiem, neizlaižot nekādus nostūrīšus un spraugas*. No Beko trauku mazgājamās mašīnas izņemsi tikai ideāli tīrus traukus.

DIN28431

Iebūvējamā

A+++

DFN28422X

Brīvi stāvošā

A++

DIS28122

Iebūvējamā

A++

DFS28123X

Brīvi stāvošā

A++

Efektīva trauku mazgāšana

Tehnoloģija AquaIntense nodrošina ļoti precīzu mazgāšanu! Speciālā mazgāšanas sprausla sasniedz pat netīrāko trauku spraugas. Tā taupa Tavu laiku – no trauku mazgājamās mašīnas izņemsi tikai tīrus traukus.

Aizsardzības sistēma stikla traukiem

Lielāko aizsardzību trauslākajām vīna glāzēm, šķīvjiem un iecienītākajām krūzēm nodrošina programma Maigā un speciāls glāžu grozs. Beko trauku mazgājamo mašīnu tehnoloģijas GlassShield un SteamGloss saglabā trauku spīdumu un pagarina to mūžu!

Laika ietaupījums

Iegūsti vēl vairāk laika ar unikālo programmu Quick & Shine! Ar šo programmu nomazgāsi pat visnetīrākos traukus tikai 58 minūšu laikā!

Higiēniska mazgāšana bez nepatīkamiem aromātiem virtuvē

Aktīvais jonizators un programma InnerClean – praktiski risinājumi, kas nodrošina Tavas trauku mazgājamās mašīnas neticamu tīrību, varēsi aizmirst par nepatīkamu aromātu.

Groziņu pielāgošana traukiem

Atgūsti kontroli pār trauku mazgājamo mašīnu bez kompromisiem. Izkārto grozus kā Tev patīk, pielāgojot tos savu trauku izmēriem un formai.

Elektroenerģijas un ūdens ietaupījums

Ar Beko trauku mazgājamo mašīnu katra diena kļūst vieglāka, bet taupīšana – vēl patīkamāka. Ekonomē katrā mazgāšanas reizē ar inovatīvajām tehnoloģijām un augstāko energoefektivitātes klasi – A+++!