Active Fresh Blue Light sistēma

Active Fresh Blue Light sistēma

Gaisma ar viegli zilu toni garantē fotosintēzes nepārtrauktu procesu svaigos augļos un dārzeņos, kas tiek uzglabāti tiem paredzētajos nodalījumos. Pateicoties šai funkcijai produkti ne tikai saglabā svaigumu, bet pat palielina savu uzturvērtību.


Aktīvais jonizators

Aktīvais jonizators

Aktīvais jonizators iznīcina baktērijas, vīrusus un citus faktorus, kas rada nepatīkamu smaržu ledusskapja iekšienē. Tādā veidā tiek attīrīts ledusskapja iekšienē cirkulējošais gaiss, ļaujot ilgāk uzglabāt pārtiku.


Antibakteriālie rokturi

Antibakteriālie rokturi

Speciāls antibakteriāls pārklājums uz rokturiem un durvīm nodrošina, ka tās ir brīvas no baktērijām un vienlaicīgi novērš pārtikas piesārņošanu ar baktērijām ledusskapja iekšienē.


Ātrā sasaldēšana

Ātrā sasaldēšana

Veselīgā veidā nodrošina tikko ievietota ēdiena ātru sasaldēšanu, neietekmējot iepriekš uzglabātās pārtikas temperatūru.


Atvērtu durvju trauksmes signāls

Atvērtu durvju trauksmes signāls

Beko ledusskapji ir aprīkoti ar „Atvērto durvju trauksmes signālu”, kas brīdina Jūs par atvērtām vai līdz galam neaiztaisītām durvīm.


Caurspīdīgas saldētavas atvilktnes

Caurspīdīgas saldētavas atvilktnes

Saldētavas priekšējās atvilktnes daļa ir izveidota no caurspīdīga materiāla tā, lai skaidri varētu redzēt, kādi produkti atrodas atvilktnēs neizvelkot tās.


Daudzfunkciju kameras

Daudzfunkciju kameras

Atvilktnes virs dārzeņu un augļu nodalījuma var, atkarībā no vajadzībām, izmantot produktu dzesēšanai, jēlas gaļas, zivs vai gatava ēdiena uzglabāšanai 0°C temperatūrā vai izmantot to par papildu nodalījumu dārzeņiem un augļiem.


Elektroniskais displejs

Elektroniskais displejs

Jaunais, lielais displejs uz Beko produktiem ļauj izvēlēties daudzas funkcijas un labāk pārvaldīt ierīci. Papildu displejs ideāli iederas mūsdienīgajā produkta estētikā.


Enerģijas klase A+++

Enerģijas klase A+++

Pateicoties jaunāko tehnoloģiju no enerģijas efektivitātes klases A+++ pielietošanai, tiek garantēts ļoti zems enerģijas patēriņš, bet šīs klases produkti ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējās par apkārtējo vidi.


Energoefektivitātes klase A+

Energoefektivitātes klase A+

Beko produkti, kas apzīmēti ar energoefektivitātes klasi A+ ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējas par apkārtējo vidi. Klases A+ modeļi patērē pat mazāk enerģijas nekā identiski A klases modeļi.


Energoefektivitātes klase A++

Energoefektivitātes klase A++

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, A++ energoefektivitātes klases produkti garantē ļoti zemu enerģijas patēriņu, turklāt šīs klases produkti ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējas par apkārtējo vidi.


Everfresh+

Everfresh+

Zaļie dārzeņi bieži bojājas ledusskapī, jo parasti tos pērk lielos daudzumos. Lai pagarinātu dārzeņu svaigumu, Beko ir izstrādājis jaunu kameru ar nosaukumu Everfresh+. Pateicoties pareizai gaisma, kas caur speciālu kanālu iekļūst kameras iekšienē, mitruma regulācijai, kā arī pateicoties kameras konstrukcijai, tajā uzglabātie dārzeņi paliek svaigi līdz pat 30 dienām ilgāk.


Icebank - ledus kamera

Icebank - ledus kamera

Saldētavā iebūvētā ledus kamera nodrošina ērtu vietu ledus kubiciņu uzglabāšanai un mazu augļu sasaldēšanai.


LCD displejs

LCD displejs

LCD displejs ļauj kontrolēt un pārvaldīt dažādas funkcijas un programmas vienā displejā: ļauj atlikt sākumu uz 24 stundām, kontrolēt programmas, pārbaudīt brīdinošos signālus vai programmas darbības ilgumu. LCD displejs ļauj izvēlēties papildu produkta funkcijas, ar kurām var pārvaldīt laiku un ērti lietot ierīci, nodrošinot Klientam komfortu un papildinot produkta eleganto izskatu.


LED apgaismojums

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir ļoti energoefektīvs un nodrošina ļoti dabīgu gaismu, kas līdzīgs dabīgajam apgaismojumam. Tas ir vēl viens solis virzienā uz zaļāku vidi.


Mini Bar

Mini Bar

Speciāls, atverams Mini Bāra vāks ļauj piekļūt pat 2,5-litra pudelēm, kam nav nepieciešams atvērt ledusskapja durvis. Vāku var arī izmantot kā virsmu dzērienu pasniegšanai.


Multizone kamera

Multizone kamera

Beko ledusskapjos pieejamā 4More SBS kamera „MultiZone” nodrošina papildu 77 litru glabāšanas vietu, ko var, atkarībā no vajadzībām, izmantot kā ledusskapi vai saldētavu. Temperatūras diapazons no -24°C līdz +10°C nodrošina, ka Jums vienmēr būs vieta svaigiem vai saldētiem produktiem. Beko ledusskapji garantē optimālu uzglabāšanas vietu pārtikai visos apstākļos un tikai Jūs izlemjat, vai MultiZone kamerā vēlaties ledusskapi vai saldētavu.


NeoFrost

NeoFrost

NeoFrost tehnoloģija ne tikai novērš ledus rašanos uz pārtikas vai ierīces iekšienē, bet arī nozīmē, ka atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Tehnoloģija nodrošina arī divus (vai trīs - side-by-side tipa ledusskapjos) neatkarīgus iztvaicētājus un ventilatorus vienā ierīcē.


No Frost

No Frost

No Frost sistēma novērš ledus rašanos uz pārtikas un ierīces iekšienē, kas nozīmē, ka ledusskapja atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Šī sistēma ne tikai panāk, ka ledusskapis ir ērti un viegli lietojams, bet arī uztur atbilstošu temperatūru, lai pārtika ilgāk uzglabātos.


Nulles kamera

Nulles kamera

Nulles kamera - ļauj ilgāk uzglabāt produktus svaigus pie aptuveni 0°C temperatūras.


Piena produktu konteiners

Piena produktu konteiners

Konteiners, kas atrodas ledusskapja durvju augšpusē, pateicoties caurspīdīgām sienām nodrošina ideālu vietu piena produktu uzglabāšanai, aizsargājot tos pret izžūšanu.


Pretsmaržas filtrs

Pretsmaržas filtrs

Filtrs attīra ledusskapī cirkulējošo atdzesēto gaisu, iznīcinot nepatīkamas smakas un baktērijas, pateicoties kam uzglabātā pārtika ilgāk saglabā svaigumu.


Pudeļu statīvs

Pudeļu statīvs

Hromēts pudeļu statīvs nodrošina ideālu vietu dzesējamām pudelēm, vienlaicīgi veicina efektīvāku ledusskapja telpas izmantošanu.


Pudeļu turētājs

Pudeļu turētājs

Pudeļu turētājs, kas atrodas pie stikla plauktiem, ir ideāls risinājums, kas ļauj lieliski izmantot vietu starp diviem plauktiem.


Šķērveida eņģes 3D

Šķērveida eņģes 3D

Ledusskapis ar saldētavu ir aprīkots ar šķērveida eņģēm, ko raksturo ārkārtīgi augsta izturība pret smaguma slodzi, temperatūras izmaiņām un mitrumu. Šis risinājums ir nepārtrauktas darbības un drošības garantija.


Twist and Serve

Twist and Serve

Pateicoties speciālam ledus gabaliņu nodalījumam, tie ir vienmēr viegli pieejami. Pietiek vienreiz pagriezt uzgriezni un gabaliņi paši iekrīt nodalījumā. Viegli uzpildāma ūdens tvertne novērš izliešanas iespēju.


Ūdens filtrs

Ūdens filtrs

Ledusskapja iekšienē noslēptais filtrs attīra dzeramo ūdeni, likvidējot nepatīkamo smaržu un kaitīgās vielas, piemēram, svinu un hloru. Par nepieciešamību nomainīt filtru informē paziņojums, kas redzams uz digitālā displeja.


XL kamera

XL kamera

XL kamera, kas atrodas saldētavas pašā augšpusē, nodrošina lielāku telpu lielu produktu uzglabāšanai. Šajā nodalījumā ir par 30% vairāk vietas nekā standarta kamerās.