Active Fresh Blue Light™

Gaisma ar viegli zilu toni garantē fotosintēzes nepārtrauktu procesu svaigos augļos un dārzeņos, kas tiek uzglabāti tiem paredzētajos nodalījumos. Pateicoties šai funkcijai produkti ne tikai saglabā svaigumu, bet pat palielina savu uzturvērtību.

Active Fresh Blue Light™

Aktīvais jonizators

Aktīvais jonizators iznīcina baktērijas, vīrusus un citus faktorus, kas rada nepatīkamu smaržu ledusskapī. Tādā veidā tiek attīrīts ledusskapja iekšienē cirkulējošais gaiss, ļaujot ilgāk uzglabāt pārtiku.

Aktīvais jonizators

Durvis, kas veido nepātrauktu virsmu

Bez neestētiskām spraugām! Pateicoties Beko ledusskapju durvīm, kas veido nepātrauktu virsmu ar virtuves mēbelēm, mūsu ierīces ir iespējams novietot kur vien vēlaties, neuztraucoties par to, vai varēsiet tās atvērt.

Durvis, kas veido nepātrauktu virsmu

Everfresh+

Zaļie dārzeņi bieži bojājas ledusskapī, jo parasti tos pērk lielos daudzumos. Lai pagarinātu dārzeņu svaigumu, Beko ir izstrādājis jaunu kameru ar nosaukumu Everfresh+. Pateicoties pareizai gaisma, kas caur speciālu kanālu iekļūst kameras iekšienē, mitruma regulācijai, kā arī pateicoties kameras konstrukcijai, tajā uzglabātie dārzeņi paliek svaigi līdz pat 30 dienām ilgāk.

Everfresh+

Fast Freeze

Ātrās sasaldēšanas iestatījumu, kurš ir ideāli piemērots pārtikas vitamīnu un uzturvielu saglabāšanai, ieteicams izvēlēties, uzreiz sasaldējot lielu svaigas pārtikas daudzumu.

Fast Freeze

Freezer Guard

Šo Beko saldētavu var uzstādīt garāžā vai pagrabā, nesatraucoties par ierīces bojājumiem ārkārtīgi zemas vides temperatūras dēļ. Šī saldētava darbojas pat -15 grādu temperatūrā, tāpēc varat to novietot telpās, kas ir vājāk izolētas par jūsu dzīvokļa vai mājas iekštelpām.

Freezer Guard

Harvestfresh™

Dabas iedvesmots, gaismas īstenots, inovatīva 3 krāsu tehnoloģija, kas dārzeņu nodalījumā imitē dienas un nakts ciklu, ļauj ilgāk saglabāt dārzeņos un augļos esošos vitamīnus.

Harvestfresh™

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir ļoti energoefektīvs un nodrošina ļoti dabīgu gaismu, kas līdzīgs dabīgajam apgaismojumam. Tas ir vēl viens solis virzienā uz zaļāku vidi.

LED apgaismojums

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir energoefektīvāks un nodrošina dabiskāku apgaismojumu. Tas ir vēl viens solis ceļā uz zaļāku nākotni.

LED apgaismojums

Metāla siena

Metāla aizmugurējā siena Metāla siena nodrošina augstāka līmeņa higiēnu, lieliski izskatās un uzlabo dzesēšanas sistēmas darbības efektivitāti. Metāls ilgāk saglabā temperatūru un ir vieglāk tīrāms; jūsu Beko iekārta priecēs ar metāla apdari pat pēc atvēršanas.

Metāla siena

Multizone kamera

Beko ledusskapjos pieejamā 4More SBS kamera „MultiZone” nodrošina papildu 77 litru glabāšanas vietu, ko var, atkarībā no vajadzībām, izmantot kā ledusskapi vai saldētavu. Temperatūras diapazons no -24°C līdz +10°C nodrošina, ka Jums vienmēr būs vieta svaigiem vai saldētiem produktiem. Beko ledusskapji garantē optimālu uzglabāšanas vietu pārtikai visos apstākļos un tikai Jūs izlemjat, vai MultiZone kamerā vēlaties ledusskapi vai saldētavu.

Multizone kamera

NeoFrost

NeoFrost tehnoloģija ne tikai novērš ledus rašanos uz pārtikas vai ierīces iekšienē, bet arī nozīmē, ka atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Tehnoloģija nodrošina arī divus (vai trīs - side-by-side tipa ledusskapjos) neatkarīgus iztvaicētājus un ventilatorus vienā ierīcē.

NeoFrost

Active Fresh Blue Light sistēma
Active Fresh Blue Light sistēma Gaisma ar viegli zilu toni garantē fotosintēzes nepārtrauktu procesu svaigos augļos un dārzeņos, kas tiek uzglabāti tiem paredzētajos nodalījumos. Pateicoties šai funkcijai produkti ne tikai saglabā svaigumu, bet pat palielina savu uzturvērtību.
Antibakteriālie rokturi
Antibakteriālie rokturi Speciāls antibakteriāls pārklājums uz rokturiem un durvīm nodrošina, ka tās ir brīvas no baktērijām un vienlaicīgi novērš pārtikas piesārņošanu ar baktērijām ledusskapja iekšienē.
Ātrā sasaldēšana
Ātrā sasaldēšana Veselīgā veidā nodrošina tikko ievietota ēdiena ātru sasaldēšanu, neietekmējot iepriekš uzglabātās pārtikas temperatūru.
Atvērtu durvju trauksmes signāls
Atvērtu durvju trauksmes signāls Beko ledusskapji ir aprīkoti ar „Atvērtu durvju trauksmes signālu”, kas brīdina Jūs par atvērtām vai līdz galam neaiztaisītām durvīm.
Caurspīdīgas saldētavas atvilktnes
Caurspīdīgas saldētavas atvilktnes Saldētavas priekšējās atvilktnes daļa ir izveidota no caurspīdīga materiāla tā, lai skaidri varētu redzēt, kādi produkti atrodas atvilktnēs, neatverot tās.
Daudzfunkciju kameras
Daudzfunkciju kameras Atvilktnes virs dārzeņu un augļu nodalījuma var, atkarībā no vajadzībām, izmantot produktu dzesēšanai, jēlas gaļas, zivs vai gatava ēdiena uzglabāšanai 0°C temperatūrā vai izmantot to par papildu nodalījumu dārzeņiem un augļiem.
Easy Handle
Easy Handle Nodrošina vieglu durvju atvēršanu bez liekas piepūles, jo īpaši lielos ledusskapjos, kur rodas tā saucamais „iesūkšanas efekts”, kas tiek novērsts ar Easy Handle rokturi.
Energoefektivitātes klase A
Energoefektivitātes klase A Energoefektivitātes klase A Beko produktos garantē, ka produkts saudzē apkārtējo vidi un ģimenes budžetu.
Energoefektivitātes klase A++
Energoefektivitātes klase A++ Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, A++ energoefektivitātes klases produkti garantē ļoti zemu enerģijas patēriņu, turklāt šīs klases produkti ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējas par apkārtējo vidi.
Icebank - ledus kamera
Icebank - ledus kamera Saldētavā iebūvētā ledus kamera nodrošina ērtu vietu ledus gabaliņu uzglabāšanai un mazu augļu sasaldēšanai.
No Frost
No Frost No Frost sistēma novērš ledus rašanos uz pārtikas un ierīces iekšienē, kas nozīmē, ka ledusskapja atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Šī sistēma ne tikai panāk, ka ledusskapis ir ērti un viegli lietojams, bet arī uztur atbilstošu temperatūru, lai pārtika uzglabātos ilgāk.
Nulles kamera
Nulles kamera Nulles kamera - ļauj ilgāk uzglabāt produktus svaigus pie aptuveni 0°C temperatūras.
Piena produktu nodalījums
Piena produktu nodalījums Nodalījums, kas atrodas ledusskapja durvju augšpusē, pateicoties caurspīdīgām sienām nodrošina ideālu vietu piena produktu uzglabāšanai, aizsargājot tos pret izžūšanu.
Pudeļu turētājs
Pudeļu turētājs Pudeļu turētājs, kas atrodas pie stikla plauktiem, ir ideāls risinājums, kas ļauj izmantot vietu starp diviem plauktiem.
Šķērveida eņģes 3D
Šķērveida eņģes 3D Ledusskapis ar saldētavu ir aprīkots ar šķērveida eņģēm, ko raksturo ārkārtīgi augsta izturība pret smaguma slodzi, temperatūras izmaiņām un mitrumu. Šis risinājums ir nepārtrauktas darbības un drošības garantija.
Elektroniskais displejs
Elektroniskais displejs Jaunais, lielais displejs uz Beko produktiem ļauj izvēlēties daudzas funkcijas un labāk pārvaldīt ierīci. Papildu displejs ideāli iederas mūsdienīgajā produkta estētikā.
Enerģijas klase A+++
Enerģijas klase A+++ Pateicoties jaunāko tehnoloģiju no enerģijas efektivitātes klases A+++ pielietošanai, tiek garantēts ļoti zems enerģijas patēriņš, bet šīs klases produkti ne tikai palīdz uzlabot ģimenes budžetu, bet arī rūpējās par apkārtējo vidi.
LCD displejs
LCD displejs LCD displejs ļauj kontrolēt un pārvaldīt dažādas funkcijas un programmas vienā displejā: ļauj atlikt sākumu uz 24 stundām, kontrolēt programmas, pārbaudīt brīdinošos signālus vai programmas darbības ilgumu. LCD displejs ļauj izvēlēties papildu produkta funkcijas, ar kurām var pārvaldīt laiku un ērti lietot ierīci, nodrošinot Klientam komfortu un papildinot produkta eleganto izskatu.
Mini Bar
Mini Bar Speciāls, atverams Mini Bāra vāks ļauj piekļūt pat 2,5-litra pudelēm, kam nav nepieciešams atvērt ledusskapja durvis. Vāku var arī izmantot kā virsmu dzērienu pasniegšanai.
Pretsmaržas filtrs
Pretsmaržas filtrs Filtrs attīra ledusskapī cirkulējošo atdzesēto gaisu, iznīcinot nepatīkamas smakas un baktērijas, pateicoties kam uzglabātā pārtika ilgāk saglabā svaigumu.
Pudeļu statīvs
Pudeļu statīvs Hromēts pudeļu statīvs nodrošina lieliski vietu dzesējamām pudelēm, vienlaicīgi veicina efektīvāku ledusskapja telpas izmantošanu.
Twist and Serve
Twist and Serve Pateicoties speciālam ledus gabaliņu nodalījumam, tie ir vienmēr viegli pieejami. Pietiek vienreiz pagriezt uzgriezni un gabaliņi paši iekrīt nodalījumā. Viegli uzpildāma ūdens tvertne novērš izliešanas iespēju.
Ūdens filtrs
Ūdens filtrs Ledusskapja iekšienē noslēptais filtrs attīra dzeramo ūdeni, likvidējot nepatīkamo smaržu un kaitīgās vielas, piemēram, svinu un hloru. Par nepieciešamību nomainīt filtru informē paziņojums, kas redzams uz digitālā displeja.
XL kamera
XL kamera XL kamera, kas atrodas saldētavas pašā augšpusē, nodrošina vairāk vietas lielu produktu uzglabāšanai. Šajā nodalījumā ir par 30% vairāk vietas nekā standarta kamerās.